אלטרנטיבה למשלוחים של דואר ישראל? בדקנו את mydelivery

משלוחים של דואר

מה לא נאמר על דואר ישראל?! רשות הדואר שלנו הפכה בשנים האחרונות לבעייתית ביותר, לכאורה. תלונות חוזרות ונשנות על מכתבים שהגיעו ליעדם רק לאחר חודשים ארוכים – מתווספות בתיבות השירות של הדואר. חבילות שאבדו בדואר זה דבר שבשגרה. הזמנות שנעשו מחנויות בחו"ל ובארץ, שאינן מגיעות מהר ליעדן – זה דבר ידוע מראש. וכל סידור או פרוצדורה שיש לבצע בסניפי הדואר – תמיד אורכים זמן רב. אז מה עושים? וכיצד שולחים דואר במהירות? חברת סטארטאפ חדשה וישראלית מספקת פתרון מושלם!

מי שרוצה להעביר דברי דואר במהירות ואין זה משנה אם מדובר במכתב, חבילה, מסמך רשמי, תוכניות הנדסיות, חפצים ציוד או כל פריט אחר – יוכל להיכנס אל אתר mydelivery.co.il של חברת מיידליברי. החברה הישראלית הוקמה בשנת 2019 במטרה לספק פתרון יעיל ומהיר למשלוח דואר. המיזם של מייסדי החברה, נוצר מתוך תסכול. תסכול של אנשים שחיים בישראל או בחו"ל אשר מצאו עצמם לא פעם מתוסכלים מהאיטיות, הבלבול ואוזלת היד של דואר ישראל.

Mydelivery – זה הזמן לשינוי!

זה נכון, גם במדינות מערביות אחרות יש בעיות עם הדואר תוך היעדר יעילות בסיסית. אבל נראה כי בישראל יש רמה אחרת של איטיות בהעברת חבילות/ מכתבים או כל פריט אחר דרך הדואר; כמו גם שהשירות עצמו שמתרחש בסניפים – לוקה בחסר. מה שמייאש את הלקוחות והאנשים המנסים להעביר או לקבל חבילות ומכתבים.

כדי להימנע מהתסכול, רבים בוחרים בשירות העברת דברי דואר באופן מהיר על ידי חברת מיידליברי. החברה מציעה שליחת דואר מהיום להיום, ומספקת שירות משלוח אקספרס, מסירות משפטיות, משלוחי הפצת מזון, משלוח ציוד וכלי עבודה, העברת סחורות לחנויות, עסקים ועוד. החברה מאפשרת הצמדת שליחים לכול משימה/ הפצת מתנות לעובדים בחגים/ משלוח של מסמכים כמו החתמות פיננסיות, ושאר שירותים מעולים שעוזרים להימנע ממצבים לא נעימים מול דואר ישראל.

למי מתאים השירות?

השירותים של חברת mydelivery מתאימים לכל אדם/ בעל עסק/ מוסד/ ארגון/ חברה, ובעצם לכל מי שמעוניין בשירות דואר מהיר ויעיל. לדוגמא: אם כדי לקבל חבילה מחו"ל יש להתכונן מראש לשבועות שלמים של המתנה מייאשת עד להגעת החבילה: הרי שהמיזם של מיידליברי מספק זירוז תהליכים, ובכך הגעת החבילה מהר יותר אל יעדה.

גם במקרים של צורך במשלוח מהיר של הזמנות לאירוע אפשר להשתמש בשירותים של החברה המציעה משלוח מיום ליום. שירותי השליחויות והדואר של חברת מיידליברי   מתאימים לכל מטרה של אדם פרטי, עסק, חברה או כל גוף אחר. בכך רבים יכולים להנות מאלטרנטיבה ראויה ויעילה לשירות של דואר ישראל.