עוברים דירה: כך תבחרו חברת הובלות

לא מעט אנשים כיום בוחרים באופן שרירותי לחלוטין את חברת ההובלות שלהם מתוך הנחה שלא צריך ידע מקצועי על מנת לצלוח הובלת דירה. לדעת רבים, כל שנדרש זה רכב גדול וכמה גברים חסונים שיצליחו להרים את כל תכולת הדירה בהצלחה. בדיוק משום כך חשוב לפתוח ולהדגיש כי שירותי הובלת דירה מחייבים ידע מקצועי וניסיון רב בתחום. מעבר ליכולות הפיזיות ולרכב הגדול שיצליח להכיל את כל תכולת הדירה, בעזרת הידע המקצועי והניסיון הרב, מובילים יצליחו להתמודד בהצלחה עם כל בעיה. אילו בעיות כבר יכולות להיות אתם שואלים? הנה לכם מקבץ בעיות שכיחות שקורות בתדירות גבוהה במיוחד בהובלות רבות.

הובלת רהיטים גדולים שאינם עוברים בפתח הדלת

אחד הקשיים איתם המובילים שלכם נאלצים להתמודד הוא הובלת רהיטים גדולים. לא אחת קורה שהמובילים מגלים כי הרהיט הגדול אינו עובר בפתח הדלת או אינו נכנס למעלית הקטנה. מובילים ללא ידע מקצועי וניסיון בתחום יבחרו אחת משלושת האפשרויות הבאות: א. יזעיקו מנוף להובלת הרהיטים הגדולים ביותר דרך חלונות הדירה מה שיחייב אתכם לשלם עוד כמה מאות שקלים נוספים עבור שעת עבודה בודדת, ב. ינסו לפרק בעצמם ללא ידע מקצועי את הרהיט הגדול ולהובילו מפורק, מה שפעמים רבות יפגע ברהיט, ג. ישאירו את הרהיטים הגדולים בדירה הישנה מה שיחייב אתכם להזעיק צוות הובלה מקצועי עבור רהיטים אלה בלבד. כך או כך, התמודדותם עם הרהיטים הגדולים תעלה לכם ביוקר.

שירותי פירוק והרכבה על ידי מובילים מקצועיים ומנוסים

לעומתם, מובילים מקצועיים ומנוסים מגיעים מצויידים עם כל הידע והציוד הנדרש לשם מתן שירותי פירוק והרכבה של כלל הרהיטים בדירה שלכם. אנשי צוות מקצועיים ידעו לפרק בבטחה כמעט כל רהיט, להובילו מפורק ולהרכיבו חזרה בדירה החדשה.

הובלת רהיטים עדינים ושבירים במיוחד

קושי נוסף איתו יתמודדו מובילים שאינם מספיק מקצועיים הוא הובלת רהיטים עדינים ושבירים במיוחד. מובילים חובבנים לא ידעו לזהות את הרהיטים השבירים והעדינים ביותר שעלולים להיפגע במהלך הנסיעה, אך גם אם ידעו לזהות, לא יהיו להם הכלים הדרושים להתמודדות נכונה. לעומתם, מובילים מקצועיים מגיעים מצויידים עם ציוד עטיפה מקצועי במטרה לשמור על הרהיטים השבירים ביותר ללא כל פגע. לכן, אל לכם להקל ראש בבחירת המובילים שלכם, בחירה שאינה נכונה עלולה לדרוש מכם תשלום נוסף ואף להותיר אתכם עם רהיטים שרוטים, סדוקים או אף שבורים לחלוטין.

הדרך הבטוחה לבחירת מובילים מקצועיים ומנוסים

כל שעליכם לעשות על מנת להצליח לבחור נכון צוות מקצועי המעניק שירותי הובלות קטנות או הובלות דירה בכל גודל, זה לאתר כמה שיותר מובילים רלוונטיים ברשת, לערוך מספר פעולות סינון הכוללות קריאת חוות דעת חיוביות וממליצות וליצור קשר עם הטובים והמקצועיים ביותר. לאחר יצירת הקשר קבלו הצעות מחיר וערכו השוואה בין כלל האפשרויות הקיימות.