מוותרים על המטאטא והמגב – עוברים לשואב אבק ושוטף!

אם נמאס לכם כבר מהמטאטא והמגב, אתם נמצאים במקום הנכון. במאמר הבא נכיר לכם את השואב השוטף של חברת ויאומי, את היתרונות שלו והפיצ'רים הבולטים שמסייעים לו להיות מוצר מנצח.

הכירו את שואב האבק השוטף של ויאומי

הגיע הזמן שתכירו את המוצר העוצמתי במיוחד כשדובר ביצוע שתי פועלות יחד – שואב אבק ושוטף של חברת ויאומי. מדובר במוצר מהפכני של ממש שלוקח עד לקצה את היכולות בכל הקשור למוצרים מתחום השאיבה הרובוטית. לשואב של ויאומי יש מערכת ניווט חכמה עם 24 חיישנים והוא מתאים לניקוי לכלוך, אבק, כתמי מים, שיער חיות מחמד, טביעות נעל ועוד. בנוסף, לשואב של ויאומי יש סוללה חזקה 5,200mAh שתספיק לכם לעד 300 דקות ניקיון.

מה היתרונות של השואב שוטף?

התמודדות עם לכלוך קשה במיוחד

לשואב השוטף של ויאומי יש יכולת להתגבר על לכלוך קשה במיוחד. בניגוד לשואבים אחרים, שפולטים לרצפה כמות לא קטנה של לכלוך קשה כשמסיימים לעבוד איתם, עם הויאומי זה לא יקרה לכם.

אפשר לתזמן את הניקיון

בעזרת הויאומי אתם לא צריכים להיות פיזית בבית כדי שהוא ינקה לכם אותו. פשוט נכנסים לאפליקציה של השואב, מגדירים מראש את הזמן שבו אתם רוצים שהוא ינקה לכם את הבית וזהו, אתם חוזרים לבית נקי ומנצנץ.

 

ניתן להגדיר אזורי ניקיון

יש לכם אזורים בבית שאתם פחות רוצים שהשואב השוטף של ויאומי ייכנס אליהם? אין שום בעיה, נכנסים לאפליקציה ומגדירים את אזורי הניקיון שרק אליהם השואב ייכנס.

לא גורם נזק

השילוב של מים, פרקט ורהיטים הוא שילוב קצת מסוכן, בדיוק בגלל זה אתם צריכים שואב שאתם יכולים לסמוך באמת על היכולות שלו. לשואב השוטף של ויאומי יש מיכל מים ששומר כל העת על הלחץ התמידי, שולט על אופן זרימת המים בעת ניגוב הרצפה ומקטין את הסיכויים לדליפות מים ויצירת שלוליות. כך למעשה השואב השוטף מגן על רצפות פרקט ומונע נזק לרהיטים שונים.

מינימום רעש

לשואב השוטף של ויאומי יש עיצוב מיוחד שמאפשר לו להפיק מינימום רעשים בזמן העבודה. לכן, בניגוד לשואבים אחרים בשוק, אתם לא צריכים לברוח מהבית כשהוא יוצא לסיבוב שלו ומדובר ביתרון משמעותי במיוחד.

תחזוקה קלה

התחזוקה של השואב השוטף של ויאומי היא קלה מאוד. ניתן לשלוף את מיכל האבק בקליק אחד וכך אתם למעשה שומרים על הידיים שלכם נקיות.

אילו פיצ'רים קיימים בשואב השוטף?

טיפוס מעל מכשולים

לשואב השוטף של ויאומי יש מנגנון מיוחד שמאפשר לו לזהות את המכשול ולדלג מעליו. כמה פעמים יצא לכם לתזמן ניקיון וכשהגעתם הביתה גיליתם שהשואב שלכם נתקע מאחורי איזו נעל. עם השואב של ויאומי זה לא יכול לקרות וברגע שהוא יוצא לדרך הוא מבצע את העבודה ללא מכשולים.

מצב שאיבת שטיח

מצב שאיבת שטיח הוא מצב שמגדיל למקסימום את עוצמת השאיבה. בניגוד לשואבי אבק אחרים, שלא יודעים באמת איזה משטח הם שואבים, השואב שוטף של ויאומי יודע לבצע את ההבחנה וכמובן לשנות את היכולות שלו בהתאם.

חיבור לבית חכם

מעבר לעובדה שניתן לתפעל את השואב השוטף באמצעות אפליקציה ייעודית לטלפון החכם, תוכלו כמובן לחבר אותו לבית החכם שלכם. כך לדוגמא תוכלו להגיד את הפקודה "היי סירי, תנקי לי את הבית" לאייפון והשואב השוטף ייצא לסיבוב ניקיון באופן עצמאי לחלוטין.

לסיכום

אם אתם רוצים שואב שמשלב גם יכולות שאיבה וגם יכולות של שטיפה במוצר אחד עוצמתי ואיכותי, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לבחור בשואב השוטף הרובוטי של חברת ויאומי.