מנהלי נכסים? הגיע הזמן להכיר את מערכת ה-ERP המתקדמת של תפנית

גופים שעוסקים בניהול נכסים, עומדים בפני אתגרי ניהול לא קטנים. אחד הפתרונות הטובים ביותר לכך, הוא השימוש במערכת ERP. תפנית היא מערכת כזו, אך לא מערכת רגילה – היא מציעה יתרון מיוחד, שכדאי לכם להכיר.

ERP לניהול מתקדם

מערכות לניהול משאבים ארגוני ((Enterprise Resource Planning נמצאות איתנו מזה שנים רבות. ארגונים גדולים משתמשי בהן, לשם ייעול הניהול, עם תוצאות מוכחות בשטח. מצד שני, ישנו לגבי מערכות אלה אתגר משמעותי, של התאמת המערכת לצרכי הארגון המשתמש בה. אתגר זה נובע מדרישות אישיות של אותו ארגון, אך גם, לפני הכול, מדרישות אותו מגזר. באמצעות פתרון טכנולוגי שיכול לסייע בניהול משאבים יעיל יותר, שהוא גם מותאם מראש למגזר, פותרים זאת היטב. זה בדיוק מה שמציעה מערכת תפנית: מערכת ERP שמותאמת מראש, ספציפית לצרכי עסקים גדולים שמנהלים נכסים. כך אתם נהנים מפתרון ייחודי וייעודי למגזר ניהול הנכסים, שהוא בסט אוף בריד בתחום זה.

מסייעים לכם לנהל

בין הרכיבים בתפנית, אשר יסייעו במיוחד לחברה בתחום של נדלן מניב, נמצאים:

ניהול נכסים

מודול שמיועד ספציפית לרכז את פעילות ניהול מלאי הנכסים שלכם. מודול זה הוא כמובן רכיב מרכזי מאוד במערכת, אך גם האחרים תומכים בניהול הנכסים בצורות שונות.

ניהול מכירות

ניהול מחירונים לנכסים, תיעוד היסטורית השינויים במחירונים, ניהול האינטראקציה עם לקוחות פוטנציאליים אשר מתעניינים ברכישה, ניהול פעילויות הרכישה בפועל, עמלות, חוזים ועוד.

ניהול ערבויות

קישור קל של ערבויות לחוזים, כולל סיוע בניהול הערבויות, אם זה ערבויות בנקאיות, שטרי חוב או ערבות בדק. ביצוע פעולות כגון הארכת או ביטול ערבויות.

ניהול שירות ואחזקה

תפנית תסייע לכם גם בניהול שירות לקוחות ופעולות אחזקה מונעת למבנים. היא תרכז ניהול הסכמי שירות, קריאות שירות וטכנאים. בהקשר אנשי שטח, אפליקציה מיוחדת מאפשרת לקבל דיווחי שטח מנותני השירות שלכם. תודות לכך, תשפרו את מערך השירות. תוכלו למשל לשפר את הטיפול בתלונות דיירים בשנת בדק.

ניהול פרויקטים

בעזרת המערכת, תוכלו לנהל בצורה יעילה יותר פרויקטי בניה ופרויקטי נדל"ן יזמיים. המערכת תסייע לכם בכל השלבים – תכנון, ניהול מכרזים, ניהול הנדסי, ניהול הפרויקט בפועל, ניהול חוזים והתחשבנויות מול גופים שונים.

מנהלי נכסים? הגיע הזמן להכיר את מערכת ה-ERP המתקדמת של תפנית

מה עוד כלול?

כמובן, מערכת תפנית כוללת לא רק מודולים ספציפיים עבור ניהול נכסים. היא מציעה גם מודולים גנריים שונים לניהול, כגון:

  • CRM – תפנית מציעה גם מודול CRM (Customer Relationship Management), אשר מסייע בניהול קשרי הלקוחות. זאת, עבור ניהול פרטי לקוחות, טיפול בלידים ובפעילויות שונות שלכם בהקשר זה. בין השאר, המערכת מאפשרת לנהל קמפיינים, שאלונים ומשובים. היא גם מקלה על ניהול מתקדם של פגישות עם לקוחות, למשל באמצעות סנכרון שלהן מול אאוטלוק או צרוף הודעות אימייל לתיק לקוח.
  • ניהול פיננסי- מעקב אחר מצב חשבון עדכני, ניהול התקשרות עם שוכרים או רוכשים, טיפול נוח בתקבולים, פריסת תשלומים וכדומה.
  • ניהול לוגיסטי – סיוע בניהול הלוגיסטי על היבטיו השונים. למשל חיבור למודול השרות והאחזקה, לשם טיפול ברכש בהקשר זה.

מי עומד מאחוריה

במערכות רחבות כאלה, ישנה כמובן חשיבות גדולה, לדעת ש"יש לכם גב" משמעותי. תפנית פותחה על ידי חברת הטכנולוגיה הבולטת והוותיקה מטריקס. למעשה, היא נמצאת בפיתוח מתמשך, מזה מעל לשני עשורים.

לסיכום

לכל עסק שמנהל נכסים, כדאי להכיר את מערכות ה-ERP. באופן ספציפי, מומלץ להכיר ולנסות את מערכת תפנית.