משפצים את חדר השינה: הגיע הזמן להחליף את הריהוט

חדר השינה הוא המפלט שלנו לאחר יום עבודה ארוך. אם כבר החלטתם לשפץ מחדש את החדר, הגיע הזמן גם לשנות את הריהוט – מבלי לקרוע את הכיס. כיצד תעשו זאת? על כך – במדריך הבא.

החלפת ריהוט בחדר שינה: כך תוכלו לנצל את הקיים לטובת שדרוג החדר

בזמן תקופת הקורונה רבים מאיתנו הבינו כי לבית שלנו יש משמעות אדירה מבחינת התחושה ומצב הרוח, בעיקר כאשר אנו נכנסים לחדר השינה. חדר השינה הוא המפלט והמקום הרגוע, כמו גם פינה מנחמת. לכן, צריך להקדיש זמן ומחשב לעיצוב ותכנון של החדר כך שהוא יתאים לצרכים השוטפים אך גם ישקף את הטעם האישי. במידה והחלטתם לשפץ את חדר השינה (כפי שמבצעים ישראלים רבים) ניתן בהחלט לומר כי אלמנט חשוב ובלתי נפרד מתהליך השיפוץ נוגע לריהוט שלכם. הריהוט הוא זה שיקבע את האופי של החדר, ועל כן בשלב הראשון חשוב קודם כל לבחון את הריהוט הקיים מתוך מטרה לבצע בו שימוש מחודש, כחלק מתהליך ההתחדשות של החדר. לרהיטים יש ערך סנטימנטלי ועל כן אם למשל יש כורסה ישנה בחדר, רצוי להעביר אותה לרפד לטובת ליטוש וריפוד מחדש. מדובר בעלויות כספיות זניחות ביחס לרכישה של כלל הריהוט, ועל כן מדובר בצעד ראשון שנועד לסנן את הרהיטים להם אתם כבר לא זקוקים ובמקביל שימוש חוזר בפריטים שהם בעלי ערך בעבורכם ואשר משקפים את הרוח העיצובית של החדר.

איך לבחור ריהוט חדש לחדר השינה?

נדרש לבצע חשיבה מעמיקה לגבי הסגנון העיצובי של החדר. אם בחרתם בחדר בעיצוב כפרי, בחרו ברהיטים שמתכתבים עם השפה הזו מתוך מטרה ליצור מראה הרמוני ואחיד. אולם, אם אתם דווקא מתחברים לסגנון מודרני, העדיפו להשקיע מחשבה ברכישה של ריהוט מודרני ונקי ולא בפריטים בסגנון כפרי שעלולים לגרום לבלבול ועומס מיותר. ככל שתהיו מדויקים יותר מבחינת החזון העיצובי, כך תוכלו לבחור ריהוט משלים שיתכתב בצורה מושלמת עם המסר אותו אתם רוצים לשדר כאשר אתם נכנסים לחדר ושוהים בו.

משפצים את חדר השינה: הגיע הזמן להחליף את הריהוט

רכישת ריהוט לחדר – רק דרך חנויות המתמחות בתחום

מאחר ומדובר ברכישה משמעותית שתלווה אתכם למשך שנים רבות, איתור של חנות המתמחה בתחום הינו שלב חיוני בתהליך קבלת ההחלטות והשלמת השיפוץ. דרך חנות האוס ביזיין תוכלו לבצע רכישה של ריהוט קומפלט לחדר השינה – באיכות מעולה ועם שירות לקוחות מהטובים ביותר. מאחר והתקציב הוא חלק משמעותי בתהליך השיפוץ, בחנות מציעים מוצרים בשיטת מהיצרן לצרכן ועל כן תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים הצעת מחיר מעולה התואמת את מסגרת התקציב שלכם. בנקודה זו חשוב להזכיר לכם כי הגדרת התקציב מראש מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך הבחירה והרכישה של ריהוט, וזאת בשל העובדה כי לא פעם מתרחשת חריגה בעקבות שיפוץ שנמשך תקופה ארוכה או בעקבות הוצאות בלתי צפויות. קבעו מראש את התקציב שלכם ובאמצעות הצוות המקצועי של האוס דיזיין תוכלו לקבל שירות בהתאמה אישית של פריטי ריהוט שנבחרו בקפידה ואותם ניתן לקבל במשלוח מהיר עד לבית – בפריסה ארצית.

אל תחששו לצאת מהקופסא

דווקא מאחר ומדובר בחדר שינה, מומלץ ואף רצוי לצאת מהקופסא ולשלב בחדר אלמנטים מיוחדים כמו למשל תמונת קיר גדולה או פריט ריהוט עם אמירה – כמו ספסל או שידות. דווקא הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל ועל כן שילוב של טקסטורות כמו וילונות (ויש לנו כמה טיפים שימושיים לבחירה שלהם), שטיחים ואביזרים דקורטיביים יכולים לחולל הבדל עצום ואף להדגיש את הריהוט אותלו בחרתם לחדר, כחלק ממערך עיצוב התואם את טעמכם האישי כמו גם גורם לתחושה של רעננות אותה ניתן לקבל מיד לאחר השיפוץ ועם השלב הסופי של הכנסת הריהוט החדש לחדר השינה המפנק שלכם.