שיטות השתלת שיער: כל מה שצריך לדעת לפני שקובעים תור

המראה של השיער שלנו, הנפח שלו, החוזק ובריאותו – כולם חלק בלתי נפרד מההוויה שלנו, משום ששיער מלא הוא סמל לבריאות, חוסן ורעננות. במציאות יש לא מעט גברים סובלים משיער דליל, חלק בשל גנטיקה של התקרחות עד למצבים של סטרס או נטילת תרופות אשר פוגעות בעובי וחוזק השערה. בין היתר יש מקרים של נזקים בשל מפגעי הסביבה. השתלת שיער היא דרך נפוצה למלא את הקרקפת ולספק תחושה של שיער מלא. אבל מהן השיטות השונות? הנה המידע החשוב:

שיטות נפוצות לשיער מלא

יש לא מעט טיפולים שמטרתם לחזק את שורשי השיער, למנוע נשירה ולהצמיח שערות חדשות. טיפול בשיטת מזותרפיה למשל מתבצע באמצעות ניקוב חתכים זעירים באזור הקרקפת שנועדו לגרום לגוף להחלים ולחדש את עצמו באופן טבעי. השיטה נועדה לטפל במגוון בעיות, כמו מחלות עור שמובילות לשיער דליל או טיפול בקרקפת דלילה.

בין היתר אפשר להיעזר ברפואה המשלימה למילוי שיער עם התאמת תפריט טוב יותר לחיזוק השורשים וטיפולי עיסוי קרקפת שמזרימים את הדם לראש ויוצרים זקיקי שיער חזקים יותר.

שיטות השתלת שיער כל מה שצריך לדעת לפני שקובעים תור

טיפולים חדשים להשתלת שיער

השתלת שיער הפכה בעשורים האחרונים לפופולאריות במיוחד. כיום יש שתי שיטות מובילות ומרכזיות להשתלה: האחת ידועה כשיטת Micro FUE המאפשרת החדרת זקיקי שיער אל הקרקפת במקום בו ישנה התקרחות. בשיטה זאת משתמשים במכשיר שמוציא זקיקים מאזורים שונים בגופו של המושתל, ולאחר מכן שתילת הזקיקים בקרקפת. הוצאת הזקיקים אינה פוגעת בשיער ומאפשרת לתרום כמות גדולה של זקיקי שיער לאזור המושתל. לשיטה זאת יש יתרונות כמו תהליך שלא כולל צלקות, החלמה קצרה, פחות כאב משיטות אחרות והצלחה לאורך זמן.

שיטה נוספת להשתלת שיער כוללת גם כן הוצאת שתלים מאזורים תורמים בגוף ולאחר מכך השתלתם למקומות הקרחים. אזורים מהם לוקחים זקיקים הם אזורים כמו צד העורף והאוזניים ושאר אזורים שלקיחת שיער מהם אינה מפריעה אסתטית. תהליך זה נעשה באמצעות לחץ אוויר והחדרת נוזלים להוצאת זקיקים ללא פציעה, סינון של זקיקים למען איתור זקיקים איכותיים ולבסוף החדרה של הזקיקים לשיער מלא. לאחרונה פותחה שיטה ישראלית להשתלת שיער סינתטי לנשים, באמצעות טכנולוגיה חדשנית ושיטת טיפול מיוחדת לצורך הצלחת ההליך.

בחירת רופא או מרפאה הנכונה

בשל הפופולאריות של ההשתלות יש לא מעט מרפאות שמציעות את ההליך. כדי למצוא מרפאה טובה בחרו מומחים בשיטות שונות ומתקדמות שיודעים כיצד לבצע את התהליך עם מינימום כאב ומהירות החלמה גבוהה, תוך מיומנות בהשתלת זקיקי שיער ללא צלקות וללא פציעה. כך תוכלו לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר. אז זה הזמן לקרקפת מלאה. כדאי לחפש המלצות של מכרים או חברים שעברו הליך דומה ולשאול אותם על מקצועיות המרפאה, הצלחת התהליך ושביעות הרצון ממנו לאחר מכן. בהצלחה!