לרכוש מגפיים לנשים באינטרנט: מדריך מיוחד לצרכניות

מגפיים לנשים

אם השנה האחרונה לימדה אותנו משהו, זה שניתן לרכוש כמעט הכל באינטרנט. ואם בעבר, נשים רבות היססו אם לרכוש נעליים אונליין (ולו בשל הקושי למדוד או להתאים את המידה), הרי שכיום זה מאוד מקובל, ואפילו די פופולארי. רגע לפני שתרכשו זוג מגפיים חדשים, ריכזנו בעבורכן מספר טיפים חשובים ומועילים.

בתור התחלה – חפשו אתרים איכותיים

יש לא מעט אתרים נהדרים שדרכם תוכלו לרכוש מגפיים לנשים אונליין, אבל כדי לבצע רכישה מושכלת, חשוב לוודא כמה דברים, גם מבחינת טיב המגפיים ועיצובם, וגם מבחינת תנאי הרכישה באתר. כדאי לחפש אחר אתרים איכותיים לרכישת נעליים, ואף מומלץ להתייעץ עם חובבות אופנה בקבוצות הפייסבוק השונות – הן כבר ידעו על אילו אתרים להמליץ לכן.

מגפיים שיחמיאו – לא כל כך מאתגר כפי שאתן חושבות

על מנת לרכוש באינטרנט מגפיים מחמיאים, חשוב שתדעו מהי הגזרה המתאימה ביותר בעבורכן. נשים גבוהות ובעלות רגליים ארוכות וודאי יעדיפו מגפיים גבוהים (כאלה שמגיעים עד הברכיים או אפילו מעליהן), ונשים נמוכות יעדיפו מגפונים (מגפיים שאורכם מגיע עד לקרסול). בכל מקרה, חשוב שלא לבחור במגפיים שמסתיימים בחלק הרחב של הרגליים, משום שזה עלול לא להחמיא לכן.

איך יודעים במה לבחור? היעזרו במפרט של המגפיים, ונסו להבין מה אורך המגפיים (ולא פחות חשוב – מה הרוחב שלהם). כמו כן, בחנו היטב את התמונות של הדוגמנית שנועלת את המגפיים, על מנת להבין את אורכם (בחלק מהאתרים, מידות הדוגמנית יצוינו על מנת להעניק לכן קנה מידה).

מלבד זאת, חשוב לבחור במידה הנכונה. ואיך עושים זאת? ובכן אתן וודאי יודעות מה מידת הנעליים שלכן, לא? אבל לעיתים יש שינויים קלים בין חברה אחת לשנייה, ולכן חשוב לוודא אם ישנה הערה מסוימת מטעם החברה בנוגע למידת הנעליים (למשל אם צריך לרכוש חצי מידה יותר או פחות, אם מדובר בנעליים יחסית רחבות וכו').

ומה לגבי סטייל?

ובכן, הסטייל ונראות המגפיים בהחלט מאוד חשובים, ולכן כדאי לבחור מבעוד מועד באתר שיציג בפניכן שלל דגמים שמתאימים לסטיילינג שלכן – כך תוכלו לבחור את המגפיים האידיאליים ביותר. העדיפו לרכוש צבעים ניטראליים, ואם אתן בוחרות בצבעים עזים – מוטב לוודא כי הצבעים בתמונה תואמים למציאות (ניתן למצוא את המידע במפרט המוצר או לחלופין, להתייעץ בקבוצות פייסבוק או לקרוא חוות דעת של נשים שכבר רכשו את הנעליים הללו).

לא פחות חשוב: שירות טוב, איכותי ונעים

כשמבצעים רכישה אונליין, צריכים לקחת בחשבון עניין נוסף, והוא שירות הלקוחות. אתן לא יודעות אם המגפיים יתאימו ואם תצטרכו לבצע החלפה, ולכן כדאי לרכוש מחנויות מקוונות שמספקות שירות לקוחות טוב ואמין. כמו כן, אתר שמציג שאלות ותשובות, כמו גם תשובות לשאלות נפוצות, יהיה נהדר, משום שזה מראה שהנהלת האתר מעוניינת לספק לכן תשובות – מבלי שתצטרכו לפנות אל שירות הלקוחות באופן אישי.

מדיניות ההחזרות, וכמובן… משלוחים!

חשוב לוודא שישנה מדיניות החזרות והחלפות ברורה, וכי תהליך ההחזרה אינו מורכב במיוחד. כמו כן, רצוי לבחור באתר שמספק אפשרויות שילוח שנוחות לכן, כמו משלוחים עד הבית, חלוקה בנקודות איסוף מסוימות וכו'. כל אלו יקלו על תהליך הרכישה ויהפכו את החוויה להרבה יותר נעימה ופרקטית.

רכישה מושכלת ומוצלחת

אם נסכם את הנאמר, אין ספק שבהחלט ניתן לבצע רכישה טובה של מגפיים באינטרנט, ובתהליך חשוב להקפיד על מספק דגשים חשובים על מנת שהקניה תהיה מוצלחת. אגב, אם אתן מתכננות לרכוש מחו"ל – אל תשכחו לוודא שהמחיר הסופי לא יצריך מכן לשלם עלויות נוספות של מכס.

רכשתן מגפיים חדשים? אל תשכחו לאחסן אותם באופן האידיאלי על מנת שיישמרו לאורך זמן, גם אם מדובר בפתרונות אחסון יצירתיים במיוחד).

תתחדשו!